Lista cuprinzând categoriile de documente produse și/sau gestionate, potrivit legii

Modalitatea de contestare a deciziei si formularele aferente pentru reclamatie administrativa

Informare

HCL 36 / 2022-07

privind modificarea HCLnr .33/2022 privind aprobarea documentației tehnico –economice pentru obiectivul de investitii Recatualizarea indicatorilor tehnico economic pentru obiectivul de investitii Reabilitare, modernizare si extindere/masardare centru integrat comunitar în Comuna Parava, județul Bacău.

Fișiere atașate